O Mojegrosze.pl

   MojeGrosze.pl jest serwisem pozwalającym na aktywne oszczędzanie i zarządzanie prywatnymi finansami z jednego miejsca. Serwis umożliwia dzielenie pieniędzy pomiędzy rożne konta, kategoryzowanie wydatków, śledzenie listy dłużników, przygotowanie miesięcznych zestawień, a wszystko to poparte jest przejrzystymi wykresami. Sam proces dodawania nowych transakcji można zautomatyzować, poprzez wygodną funkcję synchronizacji z bankami internetowymi i importu na podstawie wyciągów z kont.

   Dodatkowym udgodnieniem jest brak żmudnego procesu rejestracji. Wystarczy jedynie poprawny adres e-mail i hasło. Jednak nie jest to koniecznością, można zalogować sie także poprzez Gmail lub grono.net.

    MojeGrosze.pl zostały stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą zapanować nad swoimi finansami. Nie jesteśmy instytucją finansową, a naszym celem nie jest pozyskiwanie informacji poufnych użytkowników. Wszystkie dane wykorzystywane w serwisie są trzymane w jednej spójnej bazie danych, do której dostęp ma wąskie grono administratorów. Korelacja pomiędzy danymi finansowymi a użytkownikiem odbywa się tylko na podstawie adresu e-mail, który może zostać stworzony dla potrzeb używania serwisu.

   Serwis nie używa jakichkolwiek danych dotyczących autoryzacji bankowych. Wszelkie dane są wprowadzane do serwisu poprzez interakcje z użytkownikiem. Import danych z banków odbywa się poprzez zewnętrzne pliki, które musi dostarczyć użytkownik.

   MojeGrosze.pl są projektem tworzonym przez firmę Noma Solutions, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla firm i instytucji, zazwyczaj tworzonego na potrzeby konkretnego klienta. Firma zarejestrowana jest w Łowiczu z siedzibą w Warszawie.

Zapraszamy!

Zespół MojeGrosze.pl
Noma Solutions http://www.nomasolutions.pl
2021-02-26 -